Russian Albanian Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bosnian Bulgarian Catalan Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French Galician Georgian German Greek Hungarian Italian Latvian Lithuanian Macedonian Polish Portuguese Romanian Serbian Slovak Slovenian Spanish Turkish Ukrainian Yiddish

Українська правда

  1. Президент Італії Серджо Маттарелла прийняв відставку прем’єр-міністра Джузеппе Конте.
  2. Офіс президента готує законопроект про спрощення процедури працевлаштування та звільнення державних службовців.
  3. Шведська поліція розшукує двох громадян України, які підозрюються у вбивстві 70-річного шведа і заволодінні його авто в місті Маркарид на півдні країни.
  4. Головний інформаційний випуск телекомпанії "Руставі 2" у вівторок увечері був перерваний після заяв у прямому ефірі його ведучих Діани Джоджуа і Михайла Сесіашвілі, що вони залишають канал, на якому працювали понад 10 років.
  5. Безсмертний вважає, що мінський майданчик лише імітація намагань досягти миру на Донбасі. Відео
  6. Про субсидії. Монетизовану субсидію видаватимуть 34 банки, для боржників залишили Ощадбанк.
  7. Упродовж доби збройні формування Російської Федерації та її найманці тричі порушили режим припинення вогню: один військовий отримав поранення.
  8. Брехня ізраїльського прем'єра не знизила важливість його першого за 20 років візиту до України, але має стати важливим маркером для тих, хто довіряти чинному керівнику Ізраїля.
  9. Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп вважає, що Росію слід повернути до G8, звідки її прогнали після незаконної анексії українського Криму.
  10. Поліція затримала групу рейдерів, які напали на державне дослідницьке господарство на Харківщині.
Наверх