Russian Albanian Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bosnian Bulgarian Catalan Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French Galician Georgian German Greek Hungarian Italian Latvian Lithuanian Macedonian Polish Portuguese Romanian Serbian Slovak Slovenian Spanish Turkish Ukrainian Yiddish

Українська правда

  1. Депутати з фракції "Самопоміч" підготували законопроект із обмеження повноважень президента, який не сподобався колишньому міністру оборони і кандидату в очільники держави Анатолію Гриценку.
  2. Визначився переможець тендерів на проведення в Україні інформаційних кампаній щодо успішного досвіду впровадження європейських стандартів та взаємодії України з НАТО.
  3. Начальник Генерального штабу Збройних сил РФ Валерій Герасимов заявив, що Росія не веде ніяких військових приготувань, про які пише ряд "русофобських ЗМІ".
  4. Генеральний прокурор Юрій Луценко запевняє, що правоохоронці готові зустріти екс-президента Віктора Януковича в Україні з судовим вироком і обвинуваченням в організації розстрілів євромайданівців у 2014 році.
  5. Лідера Корейської Народно-Демократичної Республіки Кім Чен Ина, який прибув вранці 24 квітня з першим візитом до Росії, зустрів губернатор Приморського краю Олег Кожемяко разом з червоною доріжкою та короваєм.
  6. У Росії жителя Новгородської області Юрія Картижева оштрафували на 30 тисяч рублів за новим законом про неповагу до влади за два пости "ВКонтакте", в яких він нібито написав "Путін – казковий *******".
  7. Ймовірного співорганізатора замаху на львівського кримінального авторитета Володимира Дідуха суд випустив під заставу, поліція повторно затримала його за підозрою у вчиненні інших тяжких злочинів.
  8. Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що зниження ціни на газ на 300 гривень з 1 травня може бути не останнім.
  9. Радник з безпеки та оборони в команді Володимира Зеленського Іван Апаршин заявив, що не радить новообраному президенту вести прямі переговори з президентом Росії Володимиром Путіним та розмовляти з бойовиками на Донбасі.
  10. Військово-морський флот США вперше розгорнув у Середземному морі дві ударні авіаносні групи.
Наверх